Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaraki Gomyo

2 posters

Go down

Zaraki Gomyo Empty Zaraki Gomyo

Témanyitás  Zaraki Gomyo Pént. Aug. 22, 2008 2:07 am

Név: Zaraki Gomyo
Kaszt:Shinigami
Rang:?(a 11. osztag kapitányi címére pályázom)
Osztag:11
Felszerelés:Zanpakuto
Kinézet: fekete haj kék szem magas izmos testalkat
Év:155 éves
Nem:Férfi
Zanpakuto:
Neve: SangaiDebari (Pusztító szél)
Fajtája:Szél
Shikai: hatalmas karddá válik aminek 2 pengéje van
Parancsszó: Shihajimeru SangaiDebari (Indulj pusztító szél)

Történet.
A nevem Zaraki Gomyo. Mikor még éltem láttam a halot lelkeket, de nem csak kobor lelkeket hanem eltévejedet és megváltozott lelkeket is. Sok Hollow pályázot rám de valamiért folyton legyőztem őket. Lehet hogy a tréning véget amit apámmal csináltam? Nem tudom de az biztos hogy nem csak szorakoztam az életemben hanem meloztam. Mert a családom szegény volt ezért munkába jártam a suli mellet. De egy nap megjelent előttem egy Urahara nevű fúra figura aki azt állitota hogy én valamilyen Shinigami vagyok.
-Mi a fene vagyok?
-Shinigami, más néven halálisten.
-Na és akkor mit csináljak?
-Gyere velem és átviszlek a peremvidékre ahol beíratlak az Akadémiára.
-De a családommal mi lesz?
-Ne agodj jó soruk lesz nekik.
-Nem fogják észre venni hogy eltüntem?
-De hogy nem de majd idővel megtudják hogy mi lett veled.
Így Uraharával elmentem a Peremvidékre ahol rengeteg ember volt régi ruhákban. De mi tovább mentünk a Tiszta lelkek világába. Sikeresen bekerültem az Akadémiára ahol én voltam az egyik legjobb tanuló. De megelőzött engem is egy lány akit Videl Chibanak hívták. Vele barátkoztam meg legelőször mert szép lány volt és okos. Na de már a harcban mindig én voltam a jobb. Mikor végeztünk Videl és én a 11.osztaghoz kerültünk.
De a Kapitányunk soha nem engedte hogy Videlel menjek mikor valakinek elkellet kisérnie. De mikor a kapitány minket kivitt gyakorlatozni a földre 3 Arrancar támadot ránk. Én azon nyomban hívtam a ZAnpakutom erejét. Elorditotam magam hogy "Shihajimeru SangaiDebari" és a ZAnpakutom megváltozott. Az egyik Arrancar rám támadot de a kapitány indult segiteni nekem de elé ugrot egy másik Arrancar. Ezért én maradtam egyedül.
-Na most te kis féreg véged a barátaiddal együtt.
-Ki a féreg?
-Ti vagytok azok Shinigamik.
Ekkor Támadásba lendültem az Arrancarral együtt. Már vagy fél órája harcoltunk mikor láttam hogy Videl a földre került és a harmadik Arrancar megakarja ölni.
-NA ebből elég.
Egy csapásra ketté vágtam az Arrancart ami megtámadot és ott termettem a Videlé mellet rögtön.
-Ide néz.
Ezzel a Videl Arrancarját is megöltem. Már a kapitány is végzet az Arrancarjával.
-Ez jó volt.
-Igen úram de Videlt vissza kéne vinni és a 4. osztaghoz elvinni.
-Rendben Zaraki vidd oda.
Mikor oda vittem megnyugtatak hogy semmi probléma és legyek nyugot.
Nos ezzel vége a törimnek.
Zaraki Gomyo
Zaraki Gomyo

Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2008. Aug. 22.
Tartózkodási hely : 11.osztag kapitánya

Vissza az elejére Go down

Zaraki Gomyo Empty Re: Zaraki Gomyo

Témanyitás  Ichigo Kurosaki Pént. Aug. 22, 2008 2:14 am

Nos Zaraki nagyon jó előtöri amit elfogadok a lélek energiád: 5000 és a tőkéd 4000 ryou várom a pályázatodat és ha sikerül akkor a lélekenergiád a duplája lesz és kapsz egy BAnkait is
Ichigo Kurosaki
Ichigo Kurosaki
Admin

Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2008. Aug. 09.

https://bleachszerepjatek.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.