Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaland szabályzat

2 posters

Go down

Kaland szabályzat Empty Kaland szabályzat

Témanyitás  Abarai Renji Hétf. Aug. 11, 2008 7:19 am

Ez a szabályzat a kalandokra vonatkozik.

1.A kalandokat lehet csoportokban és együtt is végezni, erről a kaland létrehozója dönt. A csoportok lehetnek együt, de akár egymás ellen is, és ha megtalálják egymást, a győzelem érdekében lehet hogy harc lesz, készüljetek fel.

2.A kalandok mindíg érnek valamilyen jutalmat. Lélekerő, kidou, vagy egy új technika. A jutalmakat a bővítésekhez és az adatlapba kell beírni. Ha úgy találjuk, az előtörténet nagyon jó, akkor valamikor arra is kaptok ajándékot, a tehetségesek viszont bankai-jal is fel lehetnek ruházva.


3.A kalandban egyik erős játékosunk se akarja lenézni a társát/társait, mert úgy osztjuk be, hogy egy erős és egy gyengébb karakter, hogy ki legyünk egyensúlyozva.

4.Nos, én lennék a fő kalandmester, tehát a legtöbb kalandot én vezetem, persze bármelyik modi vagy admin beleszólhat.

5.Ne zaklassátok a kalandmestereket, ha nem érnek rá valamit megcsinálni, van elég dolgunk.


6.Egy post min. 5 sor legyen, hogy jól ki tudd játszani magad. Nem akarok látni ilyet:Hirtelen leugrik a földre, és várja a többieket.
Az ilyen rémes.


7. A kalandban aki meghal, azt a 4. osztag tagjai meggyógyítják, és felélesztik, bár ez mindenhol így van, kivéve, ha a karakter távozni akar a honlapról.


By:Abarai Renji hadnagy/Ichigo and Rukia fan:D
Kaland szabályzat 1167694915_ichigo%20and%20rukia

Abarai Renji

Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Aug. 11.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Kaland szabályzat Empty Re: Kaland szabályzat

Témanyitás  Ichigo Kurosaki Kedd Aug. 12, 2008 1:36 pm

Nos Renji a jutalmazásba csak azt mondom hogy szerintem az első 26 ember kapjon Bankai-t ez jó meg hónapokban kap mindenki egy kis lélek energiát
Ichigo Kurosaki
Ichigo Kurosaki
Admin

Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2008. Aug. 09.

https://bleachszerepjatek.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Kaland szabályzat Empty Re: Kaland szabályzat

Témanyitás  Abarai Renji Kedd Aug. 12, 2008 1:44 pm

Szerintem az első 26 túl sok lenne...így a hadnagyok is hozzá jutnak, és a többi ember hátrányban lesz...és a pályázat pedig egy teszt legyen a kapitányoknak, vagy pedig ha úgy tartjuk, akkor mi is betehetjük őket.

Abarai Renji

Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Aug. 11.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Kaland szabályzat Empty Re: Kaland szabályzat

Témanyitás  Ichigo Kurosaki Kedd Aug. 12, 2008 1:58 pm

igaz aki jó előtörit ír azok kapnak csak
Ichigo Kurosaki
Ichigo Kurosaki
Admin

Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2008. Aug. 09.

https://bleachszerepjatek.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Kaland szabályzat Empty Re: Kaland szabályzat

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.